Emma Watson Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emma Watson Fan Club

En ÖzeL Emma Fan CLub

AnasayfaAnasayfa  haberlerihaberleri  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Sitemizin Yeni Yaşı Herkese KutLu oLsun (: (:

Emma, Rupert ve Dan Filmdeki Romantizmden Bahsetti

5 posters
YazarMesaj
meLLies..*
Admin
Admin
meLLies..*

Lakap : ~emmakolik~
Başarı Puanı : 689
Rep Puanı : 0

Emma, Rupert ve Dan Filmdeki Romantizmden Bahsetti Empty
MesajKonu: Emma, Rupert ve Dan Filmdeki Romantizmden Bahsetti   Emma, Rupert ve Dan Filmdeki Romantizmden Bahsetti EmptyPaz Mart 22, 2009 5:44 pm

Teen dergisinin son sayısına röportaj veren Emma Watson, Rupert Grint ve Daniel Radcliffe oynadıkları karakterlerin Harry Potter ve Melez Prens filmindeki romantik ilişkilerinden ve setteki maceralarından bahsettiler.

Harry ile Ginny arasındaki öpüşme sahnesi nasıldı?

Daniel Radcliffe: Sanırım Bonnie de ben de biraz gergindik. İnsanların nasıl hayal ettiyse onun gibi olmasını yapmaya çalıştık. İnsanları hayal kırıklığına uğratmaktan nefret ediyorum.

Rupert’a öpüşme sahneleri için tüyo verdin mi?

Daniel Radcliffe: Malesef asıl öpüşme sahneleri çekilirken ben bir günlüğüne eve gitmiştim. İzleyip gülemediğim için gerçekten çok üzgünüm. Lavender’in Ron2un üzerine geldiği sahneleri izlemek çok keyifliydi. Sanırım bu sahneler çekilirken Rupert biraz utanıyordu ve onu böyle görmek beni çok güldürüyordu.

Film çekerken içerisinde bir parça romantizm olması eğlenceli mi?

Daniel Radcliffe: Dürüst olmak gerekirse ben karanlık yanlarını tercih ederim. Romantizm eğlenceli ve insanlar izlerken eğlenecek ama kişisel tercihim mağara sahnesindeki ölüme yaklaştığım anlardı. Benim için romantizmden daha kolaydı.

Setteki en komik olay neydi?

Daniel Radcliffe: Bir sahnenin çekiminde ben, Rupert ve Emma profesyonelliği bir kenera bırakarak neden olduğunu bilmeden sürekli güldük. Muhtemelen bir nedeni de bir zamanlar bir maymunun üzerinde üniformayla bisiklete binerken filme alındığını görmüştüm ve çekimlerde bu aklıma gelmiş olması. Çünkü heen Rupert’a anlattım o da benim gibi gülmeye başladı çünkü çok aptalcaydı ve sanırım Emma da “Madem onları susturamıyorum ben de onlara katılırım,” diye düşündü.

Senin Lavender seçmelerinde finale kalan son beş kişiyi görmeye gittiğini duyduk. Nasıldı?

Rupert Grint: (Gülüyor) Evet. Seömelerin finaline gittim. Böyle bir şeye dahil olmak harika bir şeydi ama daha fazla ne diyebilirim bilmiyorum. Çok güzel kızlar vardı ama biz öpüşmedik Hatta o sahnenin çekileceği güne kadar bile bundan bahsetmedik. Fakat Jessie(Cave) lavender rolünde harika.

İksirler bu hikayenin büyük kısmını oluşturuyor. Gerçek hayatta kimya ile aran nasıldı?

Rupert Grint: Çok eğlenirdim, özellikle de Bunsen gaz ocaklarıyla ama çok fazla okula gitmedim çümkü eğitimime sette devam ettim. Çok fazla deney yapmadık bu yüzden.

Sette sürekli masa tenisi oynadığınıza ve Emma’nın herkesi yendiğine dair dedikodular var!

Rupert Grint: Onunla oynamaktan hiç hoşlanmıyorum öünkü gerçekten utanç verici sonuçlar alıyorum. O benden ve Dan’den kat kat iyi durumda ama biz de iyileşmeye başladık. Oldukça hızlıyız!

Yedinci filmde seride ilk defa öpüşeceksin. Nasıl hissediyorsun bu konuda?

Emma Watson: Sanırım bu gerçekten tuhaf olacak ama Dan ve Bonni ile konuştum. Görünüşe göre birkaç tekrardan sonra korkunç sıkıcı oluyormuş.

Hermione’ın kıyafetleri seçilirken hiç kostüm bölümüne yardımcı oldun mu?

Emma Watson: Evet. Artık yetişkin biri olduğumdan, daha da ilgili olmaya başladım. Başlangıçta insanların benim giydiğim kıyafetleri Hermione’ninkilere benzemesini hiç anlamamıştım. O zamanlar on yaşındaydım ve kostümler konusunda hep canım sıkkkın olurdu çünkü ben kendi hayatımda öyle şeyler asla giymezdim! Çok uzun zamandır bu rolü oynuyorum ve artık çok daha fazla eğleniyorum.

Masa tenisinde şampiyon olmandaki sırrın ne?

Emma Watson: Ailem de çok sever oynamayı ve oldukça da iddialıdırlar. Asla benim kazanmama izin vermezler ama ben de oldukça iyi oynamaya başladım. Dan ve Rupert onları yenebildiğim için çok şaşırdılar. Sanırım Rupert, en kötümüz o.
http://emmawatsonfanclub.yetkinforum.com
~ Bells *
S.Moderatör
S.Moderatör
~ Bells *

Lakap : Bella..
Başarı Puanı : 801
Rep Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Emma, Rupert ve Dan Filmdeki Romantizmden Bahsetti   Emma, Rupert ve Dan Filmdeki Romantizmden Bahsetti EmptyPtsi Mart 23, 2009 9:12 pm

sağol canım Very Happy
emm[a]rzu
Moderatör
Moderatör
emm[a]rzu

Başarı Puanı : 95
Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Emma, Rupert ve Dan Filmdeki Romantizmden Bahsetti   Emma, Rupert ve Dan Filmdeki Romantizmden Bahsetti EmptySalı Tem. 28, 2009 1:53 am

Sağol canım Smile
http://www.katyperryfan.yetkinforum.com
*bSr*
Moderatör
Moderatör
*bSr*

Lakap : ...BüsRa...
Başarı Puanı : 381

MesajKonu: Geri: Emma, Rupert ve Dan Filmdeki Romantizmden Bahsetti   Emma, Rupert ve Dan Filmdeki Romantizmden Bahsetti EmptyÇarş. Ağus. 19, 2009 5:18 pm

saol canımm
Emma Watson
Moderatör
Moderatör
Emma Watson

Lakap : dicl(E)mma
Başarı Puanı : 349

MesajKonu: Geri: Emma, Rupert ve Dan Filmdeki Romantizmden Bahsetti   Emma, Rupert ve Dan Filmdeki Romantizmden Bahsetti EmptyCuma Ağus. 21, 2009 3:26 pm

teşekkürler..

Emma, Rupert ve Dan Filmdeki Romantizmden Bahsetti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Emma Son Kitaptaki Ron ve Hermione'den Bahsetti